Макадамија Кондиционер KAYPRO 350мл
Сподели

Регенеративен кондиционер со масло од макадамиа за кршлива и чувствителна коса.

Балансирана формула која омекнува и го олеснува расчешлувањето без да додава тежина. Дава моментален сјај и виталност.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на полусува коса и се расчешлува косата по должината до краевите. Се остава да дејствува 2-3 мин. и потоа се плакне

Макадамија Кондиционер KAYPRO 350мл
Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.