Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Hyaluronic Кондиционер KAYPRO 200мл

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена

Спреј кондиционер за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостаток на тело

Спреј кондиционер за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостаток на тело
Ја омекнува косата без да додава тежина, овозможувајќи ефикасен зацврстувачки и осветлувачки ефект. Додава тело и волумен на косата, правејќи ја лесна и свиленкаста.
Начин на употреба: Се распрскува подеднакво на влажна полусува коса. Се остава да дејствува 1-2 мин., потоа се топи косата со малку топла вода и се расчешлува. Детално се плакне и се продолжува со обликување. Пред употреба добро се протресува производот.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Кондиционер KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Кондиционер KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top