Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Макадамија Кондиционер KAYPRO 1000мл

Цена: 470 ден

Најавете се за салонска цена

Регенеративен Макадамија кондиционер со масло од макадамиjа за кршлива и чувствителна коса.

Балансирана формула која омекнува и го олеснува расчешлувањето без да додава тежина. Дава моментален сјај и виталност.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на полусува коса и се расчешлува косата по должината до краевите. Се остава да дејствува 2-3 мин. и потоа се плакне

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top