Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Collagen Кондиционер KAYPRO 1000мл

Цена: 460 ден

Најавете се за салонска цена

Кондиционер против стареење на коса со колаген за стара, порозна, слаба коса

Кондиционер против стареење на коса со колаген за стара, порозна, слаба коса
Ревитализирачко дејство против стареење за поеластична, помека и свиленкаста коса. Ефективно навлажнува и негува, оставајќи ја косата сјајна и лесна за обликување без да додава тежина.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање на полусува коса и се расчешлува по должината до краевите. Се остава да дејствува 2-3 мин. и потоа се плакне.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top