Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Hyaluronic Филер KAYPRO 200мл

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена

Спреј кондиционер за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостаток на тело

Филер за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостиг на тело. Создава исклучително згуснувачки ефект и придонесува косата да изгледа погуста, додавајќи тело и јачина.

Начин на употреба: По шампонирањето, на полусува коса се нанесува производот директно по должината на косата и краевите. Нежно се масира со кружни движења се додека производот целосно не се апсорбира. Се расчешлува и се остава да делува 5 минути. Косата не се измива и се нанесува спреј кондиционер.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Филер KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hyaluronic Филер KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top