Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кератин филер KAYPRO 12×10мл.

Цена: 1,350 ден

Најавете се за салонска цена

Кератин и Колаген за инстант обнова

Кератин и Колаген за инстант обнова

Кадифена течност со кератин и колаген за третирана и оштетена коса. Третман кој косата ја прави лесна за управување, без разлетување и сјајна. Иновативната технологија која продира во влакнато на косата, засилувајќи ги и задебелувајќи ги, заштитувајќи ја косата од оштетување на стајлингот. Дава непосредна осветленост, хидратација и исполнетост.

Начин на употреба: Прскајте рамномерно на влажна или сува коса. Протресете го пред да го користите. Не се плакне. Само за надворешна употреба.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top