Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAYPRO GARLIC спреј со ЛУК 250ml.

Цена: 360 ден

Најавете се за салонска цена

Кондиционирачки спреј за коса со екстракти од лук. БЕЗ ПЛАКНЕЊЕ.

Косата ја прави сјајна, мазна и лесна за чешлање. Не додава тежина и е погодна за сите видови на коса.

Начин на употреба: Се нанесува на целата коса со прскање од 20-25см. Не се плакне. Може да се користи на влажна коса пред сушење или на сува за стилизирање.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAYPRO GARLIC спреј со ЛУК 250ml.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAYPRO GARLIC спреј со ЛУК 250ml.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top