Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Арган 10во1 спреј серум KAYPRO 200мл

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

Кондиционер-серум со арганово масло за сува, порозна и безживотна коса

Кондиционер со арганово масло за сува, порозна и безживотна коса

  1. храни и хидрира
  2. лесно расчешлува и омекнува без да додава тежина
  3. го полни влакното и дава волумен
  4. го забавува стареењето
  5. ја елиминира разлетаноста на косата
  6. го елиминира статичниот електрицитет
  7. заштитува од топлина, влага и UV зраци
  8. ја засилува и ја штити бојата на косата
  9. ги заштитува краевите на косата
  10. ја прави косата блескава и сјајна

Начин на употреба: Се прска од кондиционерот на мокра коса, се расчешлува и дефинира. Не се измива.

[youtube video_id=”4thttCSrMGw” placeholder=”no” ]

Product Cat

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арган 10во1 спреј серум KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Арган 10во1 спреј серум KAYPRO 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top