Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAYPRO GARLIC маска со ЛУК 500ml.

Цена: 290 ден

Најавете се за салонска цена

Регенеративна маска за коса со екстракти од лук.

Косата ја прави сјајна, мазна и лесна за чешлање. Не додава тежина и е погодна за сите видови на коса.

Начин на употреба: Се нанесува по должината на влакното, на влажна и чиста коса. Се остава да делува 4-5 мин, се расчешлува и се плакне со многу вода.

Идеална како реконструктивен крем после технички третмани.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAYPRO GARLIC маска со ЛУК 500ml.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAYPRO GARLIC маска со ЛУК 500ml.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top