Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAYPRO GARLIC маска со ЛУК 1000ml.

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена

Регенеративна маска за коса со екстракти од лук.

Косата ја прави сјајна, мазна и лесна за чешлање. Не додава тежина и е погодна за сите видови на коса.

Начин на употреба: Се нанесува по должината на влакното, на влажна и чиста коса. Се остава да делува 4-5 мин, се расчешлува и се плакне со многу вода.

Идеална како реконструктивен крем после технички третмани.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top