Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

KAYPRO GARLIC маска со ЛУК 1000ml.

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена

Регенеративна маска за коса со екстракти од лук.

Косата ја прави сјајна, мазна и лесна за чешлање. Не додава тежина и е погодна за сите видови на коса.

Начин на употреба: Се нанесува по должината на влакното, на влажна и чиста коса. Се остава да делува 4-5 мин, се расчешлува и се плакне со многу вода.

Идеална како реконструктивен крем после технички третмани.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top