Спреј за влажни ефекти LAKME 150мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

автентичен изглед како да сте на плажа, со текстура и буен волумен (со мирис на море)

SKU: LS018 Category: Tags: , ,

Креира автентичен изглед како да сте на плажа.
Предности: Изразена текстура и буен волумен.

Цврстина: 1
Тип на коса: совршен за тенка коса.
Освежителен мирис на море со арома на природен бергамот.

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Ако сакате да не се познава како да имате ставено нешто на косата,
нанесете од спрејот и оставете да се исуши.

АПЛИКАЦИЈА: Испрскајте и оставете да се исуши природно.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за влажни ефекти LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за влажни ефекти LAKME 150мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top