Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за влажни ефекти LAKME 150мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

автентичен изглед како да сте на плажа, со текстура и буен волумен (со мирис на море)

SKU: LS018 Категорија Ознаки: , ,

Креира автентичен изглед како да сте на плажа.
Предности: Изразена текстура и буен волумен.

Цврстина: 1
Тип на коса: совршен за тенка коса.
Освежителен мирис на море со арома на природен бергамот.

СОВЕТ ЗА СТАЈЛИНГ: Ако сакате да не се познава како да имате ставено нешто на косата,
нанесете од спрејот и оставете да се исуши.

АПЛИКАЦИЈА: Испрскајте и оставете да се исуши природно.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top