Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за покривање на бели влакна (инстант ефект) KAYPRO 75мл

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

Брзо покривање на подраснат корен и бели влакна (природен изглед). Долготраен ефект!

SKU: KPR Categories: , Tags: , , ,

Спреј за брзо покривање на подраснат корен и бели влакна:

  • Одлична покривност 
  • Отпорен на дожд
  • Отпорен на топлина (фен, пегла)
  • Не остава траги на облеката
  • Не избледува на допир 
  • Отпорен на пот 

 

Се нанесува за неколку секунди.

Трајност: до следното миење.

Product Cat

Спреј за бели влакна (боја):

Кафена коса (Dark Brown), Руса коса (Light Brown), Црна коса (Black)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за покривање на бели влакна (инстант ефект) KAYPRO 75мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за покривање на бели влакна (инстант ефект) KAYPRO 75мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top