Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фиброзна паста 100мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC019 Categories: , Tags: , , ,

Дефинира и дава природна дефиниција со полу-сјаен ефект на косата. Идеална за флексибилен и структуриран изглед.

Употреба: Земете мала количина од пастата со помош на прстите и обликувајте ја косата по желба.

Scroll to top