Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Моделирачка гумена паста 100мл

Цена: 470 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC018 Categories: , Tags: , , ,

Стилизира и дава текстура на косата. Лесна за апликација за флексибилен и сјаен изглед. Употреба: Нанесете на сува или влажна коса, мала количина растријте ја меѓу дланките и нанесете на косата.

Scroll to top