Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шок ампули против првут (за масна коса) LAKME 6 x 15ml

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

чист и здрав скалп без иритации и лупење (прави баланс на скалпот)

Интензивен шок третман против првут кои ги елиминира лупењата
на скалпот и го спречува нивното повторно појавување.
Овој гел нежно чисти и елиминира без да го иритира скалпот.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Октопирокс™: резулира со чист и здрав скалп без иритации и лупење.
Екстракт од рузмарин: го балансира и кондиционира скалпот.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови
со деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Сладок мирис: мирис од есенцијално масло од рузмарин.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шок ампули против првут (за масна коса) LAKME 6 x 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шок ампули против првут (за масна коса) LAKME 6 x 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top