Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шок ампули против првут (за масна коса) LAKME 6 x 15ml

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

чист и здрав скалп без иритации и лупење (прави баланс на скалпот)

SKU: LK011 Категории , Ознаки: , , , ,

Интензивен шок третман против првут кои ги елиминира лупењата
на скалпот и го спречува нивното повторно појавување.
Овој гел нежно чисти и елиминира без да го иритира скалпот.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Октопирокс™: резулира со чист и здрав скалп без иритации и лупење.
Екстракт од рузмарин: го балансира и кондиционира скалпот.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови
со деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Сладок мирис: мирис од есенцијално масло од рузмарин.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top