Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска против Опаѓање LAKME 250мл

Цена: 670 ден

Најавете се за салонска цена

ја зајакнува слабата коса (и дава тело), ги обновува оштетените врвови и косата лесно се чешла

 

Маска за зајакнување за слаба и девитализирана коса.
И дава на косата јачина, отпорност и сјај. Ги обновува
оштетените врвови, а косата ја прави лесна за расчешлување.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Керамиден зајакнувачки комплекс: појака, поздрава коса полна со тело.
Филмогени силикони: за мазна и сјајна коса.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови
со деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Смирувачки мирис: мирис со ноти на вода, гераниум и цитрусни цветови.

Употреба:
Нанесете на влажна коса со масажа и оставете да
делува неколку минути. Исплакнете.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top