Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шок ампули за сериозно оштетена и сува коса LAKME 8 x 8мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

интензивна, длабинска исхрана и хидратација (косата лесно се расчешлува)

SKU: LK003 Категории , Ознаки: , , , ,

Овој концентрат со интензивно дејство длабински исхранува и хидрира.
Косата станува лесна за расчешлување и свилена на допир.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Масло од Бабасу (Бразилски Амазон): спречува дехидратација, заштитува и дава сјај.
Масло од Макадамија (дрво од Австралија): спречува дехидратација, заштитува и дава сјај.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови
со деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Пријатен мирис: Полн мирис со водени ароми на дрвенеста основа.

Употреба:
Одвртете го капачето на ампулата, напрскајте ја косата на чиста и влажна коса.
Добро расчешлајте. Исплакнете. Продолжете со стајлингот.

Product Cat

Scroll to top