Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Серум за сериозно оштетена и сува коса LAKME 30мл

Цена: 650 ден

Најавете се за салонска цена

ја омекнува кожата на главата и ја заштитува косата од пукање

Специјален репаративен гел за сува и оштетена коса. Ја заштитува косата од кршење.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Силиконски комплекс: косата ја враќа својата мекост, свиленост и станува лесна за расчешлување.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови со
деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Пријатен мирис: Полн мирис со водени ароми на дрвенеста основа.

Употреба:
Нанесете 2-4 капки на прстите и рамномерно распоредете на
косата се додека не се впие. Не се измиваат.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за сериозно оштетена и сува коса LAKME 30мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Серум за сериозно оштетена и сува коса LAKME 30мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top