Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Арган Кристали KAYPRO 100мл.

Цена: 695 ден

Најавете се за салонска цена

Реструктуирачки третман со Арганово масло

Реструктуирачки третман со Арганово масло. Специфичната синергија на ботаничките активни состојки од Јојобата и Сончогледовото масло, даваат anti-age дејство и се борат против слободните радикали.

Комбинацијата од трите масла ги хранат, чуваат и хидрираат должината и врвовите на косата

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top