Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

„2во1“ шампон + кондиционер (ги затвора кутикулите) LAKME 1000мл

Цена: 500 ден

Најавете се за салонска цена

„2во1„ шампон + кондиционер, ги затвора кутикулите (го штити скалпот од загуба на липиди)

Шампон + Кондиционер со кисела pH, само за професионална употреба.

Со овошни киселини, што ја штитат и затвораат кутикулата.
Косата станува мека, сјајна и потхранета.

ЗАШТИТЕН СИСТЕМ: Во косата вградува полисахариди,
што ја штитат кожата на главата и ефикасно се борат
против загуба на липиди (од детергентот во шампоните).

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top