Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за честа употреба (блага формула) LAKME 1000мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

Благ шампон за хидратација и заштита од надворешни влијанија (за секојдневна употреба)

Без сулфати. Го спречува губењето на влагата и дехидратација.
Ја чува бојата. Има антиоксидантни својства.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино-киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Органски екстракт од акаи: Антиоксидант за здрава коса и скалп.
Хидратантен комплекс од цвекло: Хидратација и
заштита од надворешни влијанија.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за честа употреба (блага формула) LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон за честа употреба (блага формула) LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top