Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Супер економично пакување „2во1“ шампон + кондиционер (ги затвора кутикулите) LAKME 5000мл

Цена: 1,895 ден

Најавете се за салонска цена

„2во1„ шампон + кондиционер, ги затвора кутикулите (го штити скалпот од загуба на липиди)

Шампон + Кондиционер со кисела pH, само за професионална употреба.

Со овошни киселини, што ја штитат и затвораат кутикулата.
Косата станува мека, сјајна и потхранета.

ЗАШТИТЕН СИСТЕМ: Во косата вградува полисахариди,
што ја штитат кожата на главата и ефикасно се борат
против загуба на липиди (од детергентот во шампоните).

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер економично пакување „2во1“ шампон + кондиционер (ги затвора кутикулите) LAKME 5000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Супер економично пакување „2во1“ шампон + кондиционер (ги затвора кутикулите) LAKME 5000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top