Хидратантен шампон за Локни LAKME 1000мл

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

убаво ги обликува локните и ги прави свилени (ја контролира разлетаноста)

SKU: LT008 Category: Tags: , ,

Ја продолжува дефиницијата на кадриците и ја контролира разлетаноста.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во
влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Мед: за еластични, флексибилни кадрици кој долготраат и се полни со живот
Катјонски полимер од растително потекло (семки од Индиски гуар грав):
ултра мека коса која лесно се обликува. Го заштитува скалпот.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен шампон за Локни LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен шампон за Локни LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top