Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 900мл.

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси. Против жолти и портокалови тонови.

 

SKU: IE059/3 Категории , , , , Ознаки: , ,

Специјално наменет шампон за природни, боени или бланширани руси коси.

Нежно чисти и дава сјај на светлите руси тонови. Го неутрализира несаканото жолтило!

Содржи органски екстракт од камилица, екстракт од шафран и органски екстракт од лимон.

Никел тестиран! 

Содржи органски камилица, мед и лимон.

Се нанесува на влажна коса, се масира на покритичните места и се плакне (по 2-3 мин).

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top