Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидратантен шампон за Локни LAKME 300мл

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

убаво ги обликува локните и ги прави свилени (ја контролира разлетаноста)

SKU: LT007 Category: Tags: , ,

Ја продолжува дефиницијата на кадриците и ја контролира разлетаноста.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во
влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Мед: за еластични, флексибилни кадрици кој долготраат и се полни со живот
Катјонски полимер од растително потекло (семки од Индиски гуар грав):
ултра мека коса која лесно се обликува. Го заштитува скалпот.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен шампон за Локни LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен шампон за Локни LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top