Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска за сериозно оштетена и сува коса LAKME 250мл

Цена: 660 ден

Најавете се за салонска цена

ја омекнува кожата на главата и ја заштитува косата од пукање

SKU: LK005 Категории , Ознаки: , , , ,

Специјална маска за сува и оштетена коса. Ја заштитува косата од кршење.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Силиконски комплекс: косата ја враќа својата мекост, свиленост и станува лесна за расчешлување.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови со
деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Пријатен мирис: Полн мирис со водени ароми на дрвенеста основа.

Употреба:
Рамномерно нанесете на влажна коса (на средина и на врвовите),
расчешлајте и оставете да делува неколку минути. Исплакнете.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top