Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Реконструктивна маска за коса LAKME 1000мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

терапевтска маска за дехидрирана, кршлива и коса што се рони (не ја мрси косата)

SKU: LM011 Категории , Ознаки: , , ,

Терапевтска маска за дехидрирана, кршлива и коса што се рони.
Ја пополнува структурата на косата, ги обновува врвовите и ја прави
мека и лесна за чешлање. Не ја мрси косата.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top