Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Реконструктивна маска за коса LAKME 1000мл

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

терапевтска маска за дехидрирана, кршлива и коса што се рони (не ја мрси косата)

Терапевтска маска за дехидрирана, кршлива и коса што се рони.
Ја пополнува структурата на косата, ги обновува врвовите и ја прави
мека и лесна за чешлање. Не ја мрси косата.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Реконструктивна маска за коса LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Реконструктивна маска за коса LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top