Маска за сериозно оштетена и сува коса LAKME 1000мл

ја омекнува кожата на главата и ја заштитува косата од пукање

Сподели

Специјална маска за сува и оштетена коса. Ја заштитува косата од кршење.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Силиконски комплекс: косата ја враќа својата мекост, свиленост и станува лесна за расчешлување.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови со
деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Пријатен мирис: Полн мирис со водени ароми на дрвенеста основа.

Употреба:
Рамномерно нанесете на влажна коса (на средина и на врвовите),
расчешлајте и оставете да делува неколку минути. Исплакнете.

Маска за сериозно оштетена и сува коса LAKME 1000мл
Product Cat

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.