Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органска маска за сува коса INSIGHT 250мл.

Цена: 150 ден

Најавете се за салонска цена

Длабински исхранува. Маска специјално наменета за сува и дехидрирана коса.

Длабински исхранува. Маска специјално наменета за сува и дехидрирана коса.

Содржи: Органски овес, кокосово масло, илипе.

Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органска маска за сува коса INSIGHT 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органска маска за сува коса INSIGHT 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top