Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Маска против Опаѓање LAKME 1000мл

Цена: 1,400 ден

Најавете се за салонска цена

ја зајакнува слабата коса (и дава тело), ги обновува оштетените врвови и косата лесно се чешла

 

SKU: LK018 Категорија Ознаки: , , , ,

Маска за зајакнување за слаба и девитализирана коса.
И дава на косата јачина, отпорност и сјај. Ги обновува
оштетените врвови, а косата ја прави лесна за расчешлување.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Керамиден зајакнувачки комплекс: појака, поздрава коса полна со тело.
Филмогени силикони: за мазна и сјајна коса.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови
со деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Смирувачки мирис: мирис со ноти на вода, гераниум и цитрусни цветови.

Употреба:
Нанесете на влажна коса со масажа и оставете да
делува неколку минути. Исплакнете.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top