Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон против првут (за сува коса) LAKME 300мл

Цена: 420 ден

Најавете се за салонска цена

чист и здрав скалп без иритации и лупење (прави баланс на скалпот)

Шампон против сув првут кој чисти, регулира и го тонизира скалпот.
Специјално наменет за сува коса. Го елиминира првутот од скалпот и спречува повторно појавување.
Благодарејќи на нежното дејство, погоден е за секојдневна употреба.
рН неутрален.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Октопирокс™: резулира со чист и здрав скалп без иритации и лупење.
Екстракт од црвено сандалово дрво: го балансира и кондиционира скалпот.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови со
деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Сладок мирис: мирис од есенцијално масло од рузмарин.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон против првут (за сува коса) LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон против првут (за сува коса) LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top