Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кондиционер за сериозно оштетена и сува коса LAKME 300мл

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

длабинска реконструкција на дехидрирана коса (како резултат на хемиски третмани)

SKU: LK007 Category: Tags: , , , ,

Кондиционер за многу сува коса. Косата станува лесна за расчешлување.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Комплекс од Акаи масло: благопријатно дејство врз скалпот.
Масло од Бабасу (Бразилски Амазон): спречува дехидратација, заштитува и дава сјај.
Масло од Макадамија (дрво од Австралија): спречува дехидратација, заштитува и дава сјај.
Хидроманил™: моментален и долготраен хидрирачки ефект

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови со
деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Пријатен мирис: Полн мирис со водени ароми на дрвенеста основа.

Употреба:
Рамномерно нанесете на влажна коса (на средина и на врвовите),
расчешлајте и оставете да делува неколку минути. Исплакнете.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за сериозно оштетена и сува коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кондиционер за сериозно оштетена и сува коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top