Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидратантен кондиционер за Локни LAKME 300мл

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

убаво ги обликува локните и ги прави свилени (ја контролира разлетаноста)

SKU: LT009 Категорија Ознаки: , ,

Ја продолжува дефиницијата на кадриците и ја контролира разлетаноста.

Формулиран со кисела рН вредност за да ги затвори оштетените кутикули.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во влакното
враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Мед: за еластични, флексибилни кадрици кој долготраат и се полни со живот
Монои де Тахити: за здрава и хидрирана коса.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top