Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Anti Yellow пена за коса против жолтило 250мл.

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

Третман за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Косата лесно се расчешлува!

Идеална за руса, бланширана, сива коса или прамени.

Формулирана со специјален виолетов пигмент кој ги неутрализира жолтите нијанси, ја прави косата мека, сјајна и свиленкаста и не ја спласнува.

Употреба: после шампонирање на косата нанесете на влажна коса по должината и на врвовите. Оставете да делува 3-5 минути и исплакнете. Протресете пред употреба.

Product Cat

Вие исто така би сакале…

Scroll to top