Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Активатор за боја 150мл

Цена: 80 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC022 Категории , Ознаки: , , , ,

Се меша со Колор гел за коса и се добива структура, која кога ќе се нанесе на косата, ги прикрива седите влакна на брз, практичен и дискретен начин.

Brand

Kay Pro

Scroll to top