Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Прирачник за бланширање (Чекор по чекор) LAKME

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

Чекор по чекор прирачник за: бланширање, шатирање и нијансирање (Подарок во сетот за бланширање)

Богат илустративен прирачник за осветлување на косата.

Тука ќе најдете се што ви е потребно за сите модерни техники на осветлување на косата!

 

Содржина: 

  • Бланширање
  • Шатирање
  • Нијансирање

 

Најнови методи, прикажани преку слика!

Каталогот не е достапен за индивидуална продажба (влегува во сетот  за бланширање)!

 

БЕСПЛАТНА Обука: Заедно со сетот к.blonde, добивате БЕСПЛАТНА Обука ланширање, шатирање и тонирање).

Резервирајте место на: 02-3109-130 или 076-344-426 (viber)

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прирачник за бланширање (Чекор по чекор) LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Прирачник за бланширање (Чекор по чекор) LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top