Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Капи за шатирање x 5 (за една употреба) Keypro

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Хигиенски капи за шатирање за една употреба (со заштита на ушите)

SKU: KP110 Category: Tags: , ,
Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top