Крема за pH баланс по депилација 200мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

против црвенило по депилацијата (одлична за интимна зона)

Пост-депилациска крема за балансирање на pH факторот на кожата.
Против црвенило и иритација по отстранување на влакната.
Одлична за интимна депилација.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крема за pH баланс по депилација 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крема за pH баланс по депилација 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top