Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крема за pH баланс по депилација 200мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

против црвенило по депилацијата (одлична за интимна зона)

SKU: 6192 Категорија Ознаки: , ,

Пост-депилациска крема за балансирање на pH факторот на кожата.
Против црвенило и иритација по отстранување на влакната.
Одлична за интимна депилација.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top