Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за смирување по депилација DEPILEVE 200мл

Цена: 395 ден

Најавете се за салонска цена

против црвенила и иритации (со камилица и алое вера)

SKU: 6194 Категорија Ознаки: , , ,

Крем за смирување по депилација DEPILEVE. Перфектна завршница за било која депилациска сесија.

Формулата содржи камилица и алое вера за смирување, спречување на иритациите, црвенилата и реакциите на кожата.

Додатокот од Цинк Оксид го намалува чешањето и служи како заштитен фактор од штетните зраци.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top