Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за смирување по депилација DEPILEVE 200мл

Цена: 395 ден

Најавете се за салонска цена

против црвенила и иритации (со камилица и алое вера)

Крем за смирување по депилација DEPILEVE. Перфектна завршница за било која депилациска сесија.

Формулата содржи камилица и алое вера за смирување, спречување на иритациите, црвенилата и реакциите на кожата.

Додатокот од Цинк Оксид го намалува чешањето и служи како заштитен фактор од штетните зраци.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top