Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за чистење по депилација (Економично пакување) DEPILEVE 500мл

Цена: 680 ден

Најавете се за салонска цена

ги отстранува остатоците од восок, ја потхранува кожата (одлично за масажа по депилацијата)

Масло за нега на кожата (растворливо во вода), што ги отстранува сите остатоци од восок.
Додатоците од пченични никулци и екстрактите од камилица, идеално се комбинираат за
лесна масажа по депилацијата, правејќи заштитен филм од надворешните влијанија.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за чистење по депилација (Економично пакување) DEPILEVE 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Масло за чистење по депилација (Економично пакување) DEPILEVE 500мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top