Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ергономска чупалка со рамен закосен врв (златна)

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6245 Категорија Ознаки: ,

Постигнете совршени веѓи со нашата ергономска чупалка за веѓи

Прецизна и удобна. Дизајнирана за беспрекорно негување на веѓите, оваа висококвалитетна алатка нуди контрола и издржливост без напор.

Клучни карактеристики:

  • Ергономски зафат: Удобен дизајн за зголемена прецизност и стабилност.
  • Прецизност: Отстранете ги дури и најфините и најкратките влакна на веѓите без напор.
  • Издржлива конструкција: Изработена од долготраен нерѓосувачки челик.
  • Разновидна употреба: Идеалена за негување на веѓите и прецизни задачи.
  • Лесно се чисти: Одржувајте ја хигиената со едноставно чистење со бришење.

 

Подигнете ја вашата рутина за негување на веѓите со нашата ергономска пинцета за веѓи. Отсега со беспрекорни резултати и уживајте во практичноста и прецизноста што ги нуди.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top