Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Папучи целулозни (за една употреба)

(1 Преглед на корисник)

Цена: 29 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6829 Категории , Ознаки: , ,
Product Cat

,

Brand

Depileve

1 преглед за Папучи целулозни (за една употреба)

 1. Liridona

  Noze da dobijam ponuda imam kozmeticnki salon i imam potreba za materiali razlicni

  • Igor Spasov

   Igor

   Se razbira. Koleshkite od komercija ke ve kontaktiraat.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Папучи целулозни (за една употреба)

 1. Liridona

  Noze da dobijam ponuda imam kozmeticnki salon i imam potreba za materiali razlicni

  • Igor Spasov

   Igor

   Se razbira. Koleshkite od komercija ke ve kontaktiraat.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top