Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Апликатор за 40гр Патрон DEPILEVE

Цена: 25 ден

Најавете се за салонска цена

се менува по секоја употреба (хигиенски)

Апликатор за нанесување на восок за една употреба (хигиенски).

 

 

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top