Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ за депилација DEPILEVE

Цена: 1,600 ден

Најавете се за салонска цена

СЕТ за депилација (топилка + ленти за лице + ленти за тело)

Сетот содржи:
х1 Топилка за ролони
х50 траки за депилација на тело
х50 траки за депилација на лице
Product Cat

,

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top