Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Топилка за топол, филм и ладен восок со ленти (комбинирана) 1.5кг/ 800гр

(1 Преглед на корисник)

Цена: 15,450 ден

Најавете се за салонска цена

Два независни термостати, со температура на прилагодување (40-120º)

 

Двојната топилка од 220V (челик):

 1. Сад за 1.5кг топол восок
 2. Сад за 800гр филм или восок со ленти

Два независни термостати, со температура на прилагодување (40-120º)

 

 

Brand

Depileve

1 преглед за Топилка за топол, филм и ладен восок со ленти (комбинирана) 1.5кг/ 800гр

 1. Igor Spasov

  Igor

  Одлична топилка за козметички салони

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

1 преглед за Топилка за топол, филм и ладен восок со ленти (комбинирана) 1.5кг/ 800гр

 1. Igor Spasov

  Igor

  Одлична топилка за козметички салони

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top