Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Професионална пегла за коса MATSUKA PRO

Цена: 8,900 ден

Најавете се за салонска цена

Професионална пегла за коса MATSUKA PRO идеална за сите кератински третмани за исправање на коса.

SKU: KP157 Categories: , Tags: , ,

Професионална пегла за коса MATSUKA PRO идеална за сите кератински третмани за исправање на коса.

Карактеристики:

  • Дигитална контрола на температурата
  • Програмабилно време на исклучување
  • Двојни керамички плочки за брзо загревање и одржување на температурата
  • Технологија но негативни јони
  • Голем дигитален дисплеј
  • Дополнителен инфрацрвен греач
  • Димензии на плочки: 35 х 85мм
  • Максимална температура: 250 С

 

 

Product Cat

Scroll to top