Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за сериозно оштетена и сува коса LAKME 1000мл

Цена: 970 ден

Најавете се за салонска цена

ја омекнува кожата на главата и ја заштитува косата од пукање (рН неутрален)

SKU: LK002 Категории , Ознаки: , , , ,

Ревитализирачки шампон за сува и многу оштетена коса.
Благодарејќи на нежното дејство на чистење, може да се користи секојдневно.
рН неутрален.

Балансираната формула косата ја прави мека, лесна и сјајна.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Силиконски комплекс: косата ја враќа својата мекост, свиленост и станува лесна за расчешлување.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови
со деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Пријатен мирис: Полн мирис со водени ароми на дрвенеста основа.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top