Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за сериозно оштетена и сува коса LAKME 1000мл

Цена: 970 ден

Најавете се за салонска цена

ја омекнува кожата на главата и ја заштитува косата од пукање (рН неутрален)

Ревитализирачки шампон за сува и многу оштетена коса.
Благодарејќи на нежното дејство на чистење, може да се користи секојдневно.
рН неутрален.

Балансираната формула косата ја прави мека, лесна и сјајна.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Силиконски комплекс: косата ја враќа својата мекост, свиленост и станува лесна за расчешлување.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови
со деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Пријатен мирис: Полн мирис со водени ароми на дрвенеста основа.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top