Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Авангардни ножици за ретчење (нерѓосувачки челик) Vanguard M3 6.0″ KAYPRO

Цена: 8,600 ден

Најавете се за салонска цена

Ножици за ретчење, со 35 прецизни сечила за хоризонтално и вертикално шишање.

 

 

 

SKU: KPS011 Категории , Ознаки: , ,

Ножици за ретчење, со 35 прецизни сечила за хоризонтално и вертикално шишање. Со прави рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-VANGUARD-M3

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top