Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Авангардни ножици (нерѓосувачки челик) Vanguard M1 6.0″ KAYPRO

Цена: 7,950 ден

Најавете се за салонска цена

Универзални ножици, со заоблени сечила (за прецизно рамно шишање). Прави рачки.

 

 

SKU: KPS009 Категории , Ознаки: , ,

Универзални ножици, со заоблени сечила (за прецизно рамно шишање). Со прави рачки.

 

Модел: FORBICI-KPS-VANGUARD-M1

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top