Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Hitachi ножици за ретчење (висока класа нерѓосувачки челик) Т253 6.00″ KAYPRO

Цена: 30,750 ден

Најавете се за салонска цена

одлични за формирање на степен со вертикална структура

 

 

 

 

SKU: KPS014 Categories: , Tags: , ,

Моќно сечило со 26 прецизни запци. Одлични за формирање на степен со вертикална структура.

 

Модел: FORBICI-KPS-T253″

Произведени: во Италија.

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hitachi ножици за ретчење (висока класа нерѓосувачки челик) Т253 6.00″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hitachi ножици за ретчење (висока класа нерѓосувачки челик) Т253 6.00″ KAYPRO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top